BEZPŁATNY WEBINAR

19.01 O GODZ. 19:00

JAK POKONAĆ BRAK PEWNOŚCI SIEBIE

W BRANŻY ARCHITEKTA?
6 PROBLEMÓW, Z KTÓRYMI POMOŻEMY CI SIĘ UPORAĆ

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ PODCZAS WEBINARU?

1. TRUDNY KLIENT

  • Dowiesz się, w jaki sposób komunikować oraz egzekwować własne zasady pracy.

2. KONFLIKTY NA BUDOWIE

  • Podpowiemy Ci, jak reagować na konflikty oraz jak je rozwiązywać. Dowiesz się, co możesz zrobić, by być bardziej asertywnym w swojej branży.

3. PRZEJMIJ STER

  • Jesteś właścicielem firmy. Liderem projektów. Pokażemy Ci, jak dowodzić projektem, podejmować decyzje i przejąć stery.

4. ROZMAWIAĆ JAK RÓWNY Z RÓWNYM

  • Dowiesz się, jak rozmawiać z asertywnym klientem, którego stać na usługę premium, bardzo często to przedsiębiorca i stanowcza osoba, która potrafi negocjować, dyktować warunki i stawiać na swoim.

5. ZAROBKI

  • Pokażemy Ci, jak rozmawiać o pieniądzach oraz prezentować swoją ofertę w taki sposób, aby klient zauważył w tym korzyść.

6. 12 - GODZINNY DZIEŃ PRACY

  • Dowiesz się, jak przeliczać projekt, by wiedzieć, kiedy jest on opłacalny, a kiedy nie.

KIM SĄ PROWADZĄCY SZKOLENIE?

DAGMARA DROZD - PIWNICKA

Architekt wnętrz, na co dzień pracuje w Tippetue Arkitekter w Bergen (Norwegia), gdzie zajmuje się w głównej mierze planowaniem i podziałem mieszkań w inwestycjach deweloperskich. Właścicielka DMD Interiør, gdzie projektowała wnętrza prywatne oraz inwestycyjne.
Prowadzi Biznes Architekta.

JOANNA JANOWICZ

Doradca biznesowy. Ekspert komunikacji interpersonalnej. Trener rozwoju. Pomaga właścicielom i kadrze zarządzającej w zwiększaniu wartości firm poprzez efektywną komunikację zewnętrzną, wewnętrzną oraz personal branding.
Jej misją jest inspirowanie ludzi do tego, by mieli odwagę być sobą. Wykorzystując talent do odkrywania tego, co wyjątkowe, oraz umiejętność słuchania i doceniania ludzi – odkrywa osobowości.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

Copyright 2020 Aleppo©. Wszelkie prawa zastrzeżone