Break Your English, to wyjątkowy projekt, który stworzyłyśmy wspólnie, aby pomóc Ci w przełamywaniu barier w komunikacji w języku angielskim, inspirować do rozwoju i codziennej nauki.

Skoro tu jesteś to znaczy, że szukasz nowych rozwiązań, które pomogą Ci pójść o krok dalej  tak, abyś poczuł się pewniej i bardziej komfortowo w codziennym posługiwaniu się tym językiem. 

Działamy według zasady  what we learn with pleasure we never forget więc nie znajdziesz tu nudnych ćwiczeń gramatycznych czy długich list ze słówkami, a wręcz przeciwnie mnóstwo ciekawych materiałów zachęcających do dalszej nauki.

Organizujemy  webinaria i kursy online podczas których  w relaksującej, przyjaznej atmosferze podzielimy się z Tobą naturalnym, łatwym angielskim.

Połącz rozwój osobisty z rozwojem językowym , przełam barierę stresu przed komunikacją w języku angielskim, ucz się autentycznego angielskiego w sposób przyjazny i angażujący.

More than English z Break Your English!

Magdalena Kordecka

Specjalistka od przełamywania bariery językowej. Właścicielka MoreThanEnglish laureata plebiscytu Orły edukacji 2022 wyłaniającego najlepsze firmy edukacyjne w Polsce, zapewniające najwyższą jakość usług oraz będące liderami w branży.

Pomaga z wielkim zaangażowaniem ludziom od wielu lat, którzy bez rezultatów próbowali już wszystkiego jeśli chodzi o angielski. Wierzy, że zmieniając tylko sposób i podejście do nauki – bez gramatyki, bez nudnych podręczników czy też wkuwania długich list ze słówkami można bardzo szybko poprawić swoją  komunikację w języku angielskim.

Każda sesja językowa jest szyta na miarę potrzeb indywidualnego klienta ponieważ, każdy przychodzi z czymś innym. W pracy z klientem wyznaje zasadę skuteczność miarą prawdy dlatego ludzie z którymi pracuje tak chętnie zostają i polecają innym jej usługi.

Jest autorką licznych kursów online z których możesz korzystać dosłownie wszędzie, u fryzjera w kolejce po bułki czy wychodząc z psem na spacer. Jej misją jest  pomóc Tobie w swobodnym porozumiewaniu się po angielsku z przyjemnością i bez stresu oraz przy okazji zarażanie swoim entuzjazmem do życia w szczęściu i obfitości. Na co dzień jest szczęśliwą kobietą kochającą życie, dla której najważniejsza w życiu jest harmonia, radość i ciągły rozwój tam gdzie akurat pojawia się coś inspirującego do zrobienia.

Katarzyna Blachowska

Certyfikowana coach neurojęzykowa (Advanced Neurolanguage Coach ®), doświadczona trenerka języka angielskiego i mentorka.

Właścicielka Centrum Szkoleniowego Concepti oraz Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English General. Współautorka licznych kursów międzynarodowych tworzonych w ramach programu Erasmus.

W swojej pracy coach’a  skutecznie pomaga pozbyć się barier językowych i zwiększa pewność siebie w swobodnym komunikowaniu się w języku angielskim, uwalnia potencjał, wspiera i motywuje w osiąganiu celów.

Ceniona jest przede wszystkim za profesjonalizm, cierpliwość, pozytywną energię, szczery uśmiech, inspirujące rozmowy oraz budowanie partnerskich relacji ze swoimi klientami.

Prywatnie mama dwóch pięknych córek, właścicielka królika Edwarda i kotki Dolly, uwielbia rozmowy z ludźmi, podróże, wino i zdrowy styl życia.