Daj sobie 7 dni, a nauczysz się jak bez stresu i problemu rozpocząć każdą rozmowę po angielsku.

O kursie

Kurs small talk przeznaczony jest dla osób, które mają obawy i nie wiedzą jak w prosty i przyjemny sposób zacząć rozmowę po angielsku oraz ją podtrzymać bez stresu i na luzie.

Ten kurs poprowadzi Cię krok po kroku przez najczęstsze tematy small talku, od tego jak zapytać co słychać, po rozmowy o pogodzie, podróżach czy też powiedzenie komuś komplementu. Te z pozoru rozmowy o „niczym” przeprowadzamy codziennie w języku polskim dlatego też po angielsku są równie ważne, a dzięki temu kursowi poczujesz się dużo bardziej swobodnie i staniesz się mistrzem small talku💪, który wbrew pozorom tak często sprawia trudności nawet bardziej zaawansowanym użytkownikom angielskiego😉.

Kurs jest na poziomie open czyli dla każdego coś pożytecznego. Dla tych co zaczynają przygodę z angielskim  ale też tych którzy chcą wzbogacić swój angielski o autentyczne zwroty których nie znajdą w żadnym podręczniku.

Kurs składa się z 6 lekcji video. Każda lekcja dodatkowo zawiera mp3 oraz pdf do samodzielnej praktyki.

Lekcja 1 – Wprowadzenie do kursu.

✅Czym jest small talk?

✅Dlaczego jest ważny?

✅Jak przełamać stres przed rozpoczęciem rozmowy z nieznajomym w języku angielskim?

Lekcja 2 – Jak zacząć small talk?

✅Jak na kilka różnych sposobów zapytać rozmówcę co słychać?

✅Jakich odpowiedzi udzielić na tego typu pytania?

✅Na które pytania należy szczególnie uważać?

Lekcja 3 – Pogoda 

✅Jak skomentować i zapytać o pogodę na dziś?

✅Jakich zwrotów użyć w opisie pogody?

✅Jak o pogodzie najczęściej mówią “native speakerzy”?

Lekcja 4 – Podróże

✅Jak zadać proste pytania osobie, która właśnie odbyła podróż?

✅Jak bez stresu dopytać się o plany związane z podróżą?

✅Jak swobodnie rozmawiać o doświadczeniach związanych z podróżowaniem?

Lekcja 5 – Komplementy

✅Jak z łatwością prawić komplementy?

✅Jak bez zażenowania reagować na komplementy?

✅Których zwrotów użyć, abyś brzmiał jak “native speaker”?

Lekcja 6 – Imprezy

✅Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomym?

✅Jak poradzić sobie w sytuacjach nagłych?

✅Jak w prosty sposób podtrzymać rozmowę?

Autorki:

Magdalena Kordecka – specjalistka od przełamywania bariery językowej. Właścicielka MoreThanEnglish laureata plebiscytu Orły edukacji 2022 wyłaniającego najlepsze firmy edukacyjne w Polsce, zapewniające najwyższą jakość usług oraz będące liderami w branży.

Pomaga z wielkim zaangażowaniem ludziom od wielu lat, którzy bez rezultatów próbowali już wszystkiego jeśli chodzi o angielski. Wierzy, że zmieniając tylko sposób i podejście do nauki – bez gramatyki, bez nudnych podręczników czy też wkuwania długich list ze słówkami można bardzo szybko poprawić swoją  komunikację w języku angielskim.

Jest autorką licznych kursów online z których możesz korzystać dosłownie wszędzie, u fryzjera w kolejce po bułki czy wychodząc z psem na spacer. Jej misją jest  pomóc Tobie w swobodnym porozumiewaniu się po angielsku z przyjemnością i bez stresu oraz przy okazji zarażanie swoim entuzjazmem do życia w szczęściu i obfitości.

Katarzyna BlachowskaCertyfikowana coach neurojęzykowa ICF – Advanced Neurolanguage Coach ® (Efficient Language Coaching®), dyplomowana coach, mentorka, oraz konsultantka  psychoterapii pozytywnej. Od lat skutecznie pomaga swoim klientom pozbyć się barier językowych oraz zwiększyć pewność siebie w swobodnym komunikowaniu się w języku angielskim. W swojej praktyce skupia się na wzmacnianiu zasobów klientów, uwalnianiu potencjału i wypracowaniu indywidualnych strategii, które będą służyły im do przezwyciężania lęków, strachu, osiągnięcia równowagi w życiu i spełnienia. 

Właścicielka Centrum Szkoleniowego Concepti oraz Centrum Egzaminacyjnego Pearson Test of English General, autorka wielu projektów realizowanych w ramach funduszy europejskich, nowatorskich studiów podyplomowych z metodyki nauczania języka angielskiego, oraz warsztatów rozwojowych dla kobiet.

 

Show More

Course Content

Lekcja 1- wprowadzenie

Lekcja 2- jak zacząć?

Lekcja 3 – pogoda

Lekcja 4- podróże

Lekcja 5- komplementy

Lekcja 6 – imprezy

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet