You are currently viewing

Angielski w pracy pośrednika nieruchomości  – czy warto zainwestować w taki kurs?

 

Potrafisz swobodnie rozmawiać po angielsku o wakacjach, bez problemu zamówisz posiłek w restauracji? Zrób krok naprzód i poszerz swoje kompetencje językowe o angielski w biznesie!

Brzmi poważnie? Specjalistyczny kurs języka angielskiego dla pośredników nieruchomości to nowa oferta na rynku usług lingwistycznych, którą dla tej grupy zawodowej przygotowały specjalistki Break Your English: Katarzyna Blachowska i Magdalena Kordecka.

 

Dla kogo ten kurs?

Dlaczego powstał kurs angielskiego dla pośredników nieruchomości? Z prostej przyczyny – okazało się, że coraz więcej obcokrajowców chce wynająć mieszkanie w Polsce, ale barierą jest język, a raczej brak jego znajomości wśród osób pracujących w tej branży.

Czym różni się angielski w biznesie od „small talku”? W jednym i drugim chodzi przede wszystkim o dobrą komunikację. Różnica jest jednak zasadnicza: gdy popełnimy błąd w rozmowie o pogodzie – nic się nie stanie. Co innego, gdy od poziomu znajomości języka angielskiego zależy efektywność naszej pracy.Dzięki kursowi języka angielskiego dla pośredników nieruchomości o sukces nie będziesz musiał się obawiać!

 

Angielski dla pośredników nieruchomości to szansa Twojego rozwoju zawodowego

Jakie są korzyści ze znajomości branżowego języka? Po pierwsze dzięki kursowi „angielski w nieruchomościach” poszerzysz grupę klientów o obcokrajowców poszukujących mieszkań, czy lokali w Polsce. A więcej klientów to większe zarobki. Dzięki znajomości języka angielskiego będziesz więc więcej zarabiał.

Po drugie zyskasz pewność siebie i rozwiniesz zawodowo. Nauka specjalistycznych zwrotów, słownictwa, sformułowań ułatwi Ci pracę, a rozmowa zawodowa przestanie być stresująca. Swobodnie komunikacja pomoże w nawiązaniu kontaktu i z pewnością wzbudzi zaufanie oraz wzmocni Twoją wiarygodność, jako pośrednika nieruchomości. Klient nie będzie obawiał się niedomówień i nieporozumień. Jak przekonuje Katarzyna Blachowska – lektorka i coach z Break Your English, dzięki temu kursowi nauczysz się jak skutecznie, z przyjemnością i bez większego stresu wynająć nieruchomość.

Co zyskasz zamawiając kurs od Break Your English?

Odkryjesz tajniki angielskiego dla pośredników nieruchomości. Poznasz profesjonalne słownictwo
i zwroty, które pomogą Ci przeprowadzić rozmowę z klientem – od pierwszego telefonu, nawiązać
z nim kontakt, a następnie przeprowadzić przez cały proces, aż do podpisania umowy.

Co ważne – kurs Break Your English powstał w konsultacji z pracownikami z branży nieruchomości, co gwarantuje, że skoncentrowany jest na konkretnych i przydatnych zwrotach oraz strukturach językowych, wykorzystywanych i używanych na co dzień przez pośredników w najmie.

Dodatkowo, jak wszystkie kursy od „team`u” Blachowska&Kordecka– w sposób przyjazny, prosty i bezstresowy pomoże Ci przełamać bariery w komunikacji w języku angielskim.

 

Uwaga – Bonus!

Kurs online dla pośredników nieruchomości to swobodny dostęp do wykupionych materiałów w dowolnym czasie, w tym do specjalnie przygotowanych materiałów audio do samodzielnej praktyki. Sam decydujesz, kiedy i jak długo się uczysz. Dodatkowo bonusem do kursu jest profesjonalna umowa najmu w języku polskim i angielskim do bezpośredniego wykorzystania. Ponadto otrzymasz także 10 strategii skutecznej nauki języka angielskiego, aby wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać kurs!

More than English z Break Your English!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Kordecka
tel: 501932589

Katarzyna Blachowska
tel: 601643601

Mail: breakyourenglish@gmail.com

 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ >>>https://angielskidlaposrednikow.pl/Dodaj komentarz